igotswag4u2
igotswag4u2 igotswag4u2
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

Please help!!!! Culinary Arts Math

Please help Culinary Arts Math class=

Respuesta :

sydneyb0823
sydneyb0823 sydneyb0823
  • 02-10-2018

Tuna Fish: $1.92 - Sweet Relish: $0.48 - Mayo: $0.31 - Salt: $0.03 - Eggs: $0.12 - Celery, Diced: $0.13 - Onion, Diced: $0.06 - Pineapple tidbits: $0.29---- Total Cost: $3.34------ Selling Price: $4.18

Hope this helped!

Answer Link

Otras preguntas

A confectionery company that uses only natural flavoring is approached by a company that produces artificial flavors. The artificial flavor producer presents a
What do we call 2or more substances bonded together that have properties different from the elements that make them up
What is 0.00002 in scientific notation?
Classify the triangle by its sides the lengths of the sides are 6,8,and 8
What is the magnitude of the force that lifts a 5 newtown object straight upwards
Find the value of x.
According to keplers law of harmomies, which of these planets thakes longest to orbit thr sun? mars, jupiter, venus, or neptune
What is Naturalization laws and regulations
Ammonia nh3 chemically reacts with oxygen gas o2 to produce nitric oxide no and water h2o . what mass of nitric oxide is produced by the reaction of of oxygen g
Ian has 14 boxes of paper and divides them evenly between 4 coworkers. How many whole boxes did each coworker get?