tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

what is needed to support a claim
why do governments intercode in the market
What role do individuals play in a capitalist system?
which allowed the united states and spain to divide the remainder of north america in 1819?
What are the next three terms of the geometric sequence 4, 24, 144, . . . ?
which function increases at a faster rate on 0 to infinity, f(x) = x2 or g(x) = 2x? explain your reasoning
hi may someone help me out with this please
Increased physical activity can improve your performance on tests, which can in turn improve your chances of being bullied improve your chances of going to co
when was the declaration of independence signed?
an elderly man, with very marked features and iron-grey hair, sat in the fifth row of the stalls, on the right-hand aisle. he was a bony man, and the people beh