tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

What is the degree of comparison of the underlined modifier? Suzanne is a gifted ballet dancer. A. superlative B. positive C. comparative
Why were Americans eager for new goods and services
timmy has 180 marbles, some plain and some colored. if there are 32 plain more marbles than colored, how many colored marbles does he have?
What is the degree of comparison of the underlined modifier? Suzanne is a gifted ballet dancer. A. superlative B. positive C. comparative
Ethyl alcohol and carbon dioxide are the end products of
Which choice describes how the underlined pronoun is used in the sentence? Who tied for first place in the long jump with Charlotte? direct object subject
Cells that are not dividing remain in the...?
the sum of two numbers is 9. if one number is subtracted from the other, the result is 3. find the numbers
how do I find the calculated sum of 1/7 and 1/2
St. Valentine is indeed the patron saint of love, but he has many other duties. He is also the patron saint of?