tyrismoore tyrismoore
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

what is the answer?​

what is the answer class=

Respuesta :

balalalla394 balalalla394
  • 02-10-2020

Answer:

2

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Jan is making cakes for her party. Five cakes will serve 45?people. How many cakes will she need for 72people? What is the unit rate? Graph your data.
needed help with this one too
329 people went to an amusement park. $906 was made that day. $1.5 per kid. $4 per adult. how many kids and adults went?
What is the narrators main conflict in this passage
Would love some help on this! Please include step by step Have a good day!
What do the slope of the line?
Complete this sentence with the best of choices given
Which type of character best describes Odysseus ?
Julia spends $5.25 on gas for her lawn mower. She earns $13.00 mowing her neighbor's yard. What is Julia's profit?
how do you write 600 as a product of its prime factors (index!)