dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is 47 percent of 70 is about what?
Which statement is true about blood alcohol concentration?
5/8−(−7/8) in simplest form
What is the elapsed time start 10:10 pm end 10:45?
express the area of a square with sides of length 5ab as a monomial
85.34 what place value is the 4
this classification of drug typically changes the brain's chemistry and reduces its ability to create its own endorphins
What is the benefit to a society if everyone reduces the amount of meat they eat?
Which statement about the photographs of Eadweard Muybridge is true? A. They show people and animals that lack a sense of motion. B. They were the first stop
Quién va a hacer las maletas?