lprairenehhalexR
lprairenehhalexR lprairenehhalexR
  • 02-10-2016
  • Mathematics
contestada

$900 for 9 months than for six months

Respuesta :

kennemad20 kennemad20
  • 04-10-2016
Then it would be 600 
Answer Link

Otras preguntas

6 ft to 8 yd as a fraction in simplest form
darren cut a lemon pie into 8 equal slices. his friends at some of the pie and now 5/8 is left. Darren wants to put each slice of the leftover pie on its own pl
7 balloons cost $ 9.1 what is the unit rate?
What is the slope of the line described by the equation below y-7=8(x-14)
A watch company sells a handsome wrist watch for $100. One day, they decide to throw a sale, lowering the price by 20%. They decide the price is too low, so the
changing 3 over 25 as a decimal
The basic functional unit of the kidney is which of the following? A. nephron. B. neuron. C. ureter. D. urethra.
hyperbole about a friend's athletic ability
Identify the sentence type. Nathan, who never does anything wrong, did something wrong.
true or false: the condition in which a project seems to have lost its way is called scope loss