Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

A 25 p⁺, 55 n⁰, 25 e⁻ B 25 p⁺, 30 n⁰, 25 e⁻ C 30 p⁺, 25 n⁰, 25 e⁻ D 25 p⁺, 30 n⁰, 23 e⁻
Can Someone Help Me With This Problem Please​
simplify this provlem
definition for new south
SALE 35% OFF! Felix buya handbag during the sale. If the original price was $80, how much does Felix pay?
Pure water at sea level weighs __ pounds per cubic food A. 32.2 B. 62.4 C. 39.4 D. 78.2
The moral principles by which we live and work are known as _____.Select one:a. regulationsb. rulesc. ethics d. laws
In the text, the author discusses some of the dangers presented by the flu, especially to older people. What can you do to protect yourself against the flu and
how do we find the area of the quadrilateral
please help. Just answer in an of the abcd options.