nybrink01
nybrink01 nybrink01
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me!!!I need help ASAP:/

Someone pls help meI need help ASAP class=

Respuesta :

harrinol harrinol
  • 03-12-2020

Answer:

$40 per hour

Step-by-step explanation:

Answer Link
loganwmills
loganwmills loganwmills
  • 03-12-2020

Answer:

$40

Step-by-step explanation:

Your x-axis represents how many hours they work. Since the question asks for a single hour then go up 1 unit on the graph which brings you to $40.

Answer Link

Otras preguntas

f(x) = x2 – 3x – 2 is shifted 4 units left. The result is g(x). What is g(x)?
Are bees afraid of water
Give the total number of atoms in one formula unit of CaC2O4
What is the best way to lose body fat? select one: a. crash diets b. exercising alone c. diet pills and supplements d. sensible diet and regular exercis
A road map has a scale of 10 miles per inch. the length of the straight-line road on the map between two cities is 6 inches. if the road between the cities has
What is a goal of both the EU and the NAFTA?
Three forces of magnitudes f1=4.0n, f2=6.0n, and f3=8.0n are applied to a block of mass m=2.0kg, initially at rest, at angles shown on the diagram. (figure 1) i
how many kingdom fungi groups are there?
f(x) = x2 – 3x – 2 is shifted 4 units left. The result is g(x). What is g(x)?
A plane can fly 260 miles downwind in the same amount of time as it can travel 170 miles upwind. Find the velocity of the wind if the plane can fly 215 mph in