estebanurquidez77 estebanurquidez77
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Wendy needs to purchase 36 vases witch cost $3 each

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

12

Step-by-step explanation:

36 divided by three

Answer Link
sierraberber200 sierraberber200
  • 03-12-2020
Not quite sure what you are asking but if you are asking for the total cost it is 108




You do 36 times 3
Answer Link

Otras preguntas

HELP!!!! PLS In the book Hoot which is the main reason why Officer Delinko was so eager to drive Roy home? 1. He felt bad that Roy wal standing in the rain. 2.
what is the value of x
What was the effect of world war 1 on south carolina.
Find the surface area
what is the area of the regular hexagon
The two dot plots show the number of guests per night. The data for each is taken from a random sample within a 10 10 -week period. Complete the statements belo
Find the highest common factor (HCF) of 270 and 450.
What's the primary difference between a manager and leader?
help pls 100 points 11 mins remaining
Cellular respiration and photosynthesis are two of the major processes involved in cycling carbon through the carbon cycle. Examine the model. What is one way t