jkatrina232 jkatrina232
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

will give brainliest ​

will give brainliest class=

Respuesta :

gostrander1 gostrander1
  • 04-01-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

It really can not be explained, plus you need this answer now. CORRECT!

Answer Link

Otras preguntas

how to divide 25.0 divided by 29.4
at a concession, stand seven hotdogs and two hamburgers cost $12.75; two hot dogs and seven burgers cost $16.50. find the cost of one hot dog and one burger.
which is the better buy 1 liter of soda for $1 or 1 gallon of soda for $4
what was not an outcome of the meiji restoration in japan
Which shows the phrase the product of a number and 3 as a variable expression? A. n+3 B. n-3 C. 3n+3 D. 0.01d + 5( 0.10d)
80% of what number is 94
is 0.02468 greater than 0.024
CupCaking, a cupcake bakery, uses the equation below to determine the price of cupcakes, where y represents the total price in dollars and x represents the numb
How do you Graph 0=x+1/4y+1/2
An interview conducted by a research writer would be a _____ source. secondary reliable primary tertiary