perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

principles or standards we consider important are known as
The idea that living things could come from nonliving things was known as the theory of ?
The Cherokees have a certain view of nature. Which of the following views would be most similar to those of the Cherokees? A. slash-and-burn view B. Human-do
what is the value of 0 in 302
what is the answer of 2b-5=8b+1
in order to say that something doesn't happen in Spanish use the word
Which style of writing was used in Sumer? A:cuneiform B:hieroglyphics C:petroglyphs D:scripture
rearrange the digit in 3,529.718 to make the largest number possible
How different between MLA and APA style of citation?
what was a consequence of violating the Sherman Antitrust Act