caseyblakemore241 caseyblakemore241
  • 01-03-2021
  • English
contestada

her
'It weeps, it
bleeds and
2
each new
day
a gash is
added to her
wounds'

Anetation

Respuesta :

5957825
5957825 5957825
  • 01-03-2021

Answer:

Nice poem. Cool

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Can someone please help me!
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent
A circuit contains four resistors connected in series. R1 is 100 , R2 is 200 , R3 is 240 , and R4 is 600 . What is the total circuit resistance?
Can someone please help me
Need help asap!!Thanks
What is an example of goods
Law vs theory vs hypothesis
Use the graph to determine the object’s average velocity.What is the average velocity of the object?
help me plzzzzzthere's a picture and that is the question​
help me fast now thank