NishinoyasHairGel
NishinoyasHairGel NishinoyasHairGel
  • 03-03-2021
  • Biology
contestada

On a scale of one to nature valley granola bar, how much is your life falling apart rn?

Respuesta :

76584 76584
  • 03-03-2021

Answer:

Nature valley granola bar lol

Explanation:

Answer Link
Ragnarok74
Ragnarok74 Ragnarok74
  • 03-03-2021

Answer:

Nature Valley Granola bar.

Explanation:

I can't see my future wife (whom I had gotten engaged to before the pandemic started) because she became infected with the corona virus. Not to mention several of my friends that I had known since High School have died. So life really isn't going well right now.

Answer Link

Otras preguntas

How much does 3000 kg = to get tons
what is the difference between a pentagonal prism and a pentagonal pyramid???????????
Air Mass is a large body of air that has the same ____________ and ___________ throughout.
7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
Force and Motion: Force changes _________.
7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
What hardships did the south face after the civil war????
deer : woods : : monkey :
What is the sales rate for 5% of $50
Clarence brought 5 rolls of color film and 4 rolls of black - and - white film for his camera for a total of $24.00. The black - and - white cost $1.50 per roll