ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

what is a field force that is used to generate electricity
Three randomly selected households are surveyed. /The numbers of people in the households are 1, 3, and 8. Assume that samples of size n =2 are randomly selecte
what is the estimate answer of 17.5 times 8.4
four ways by which farming methods could be made humane
how long ago did homo sapiens appear
which of the following is not true of density? a. density depends on mass and volume. b. density describes how tightly packed the particles are. c. density chan
numero telefónicos de instituciones de emergencia a la comunica en ecuador
what is the value of the expression 4x−y2y x when x = 3 and y = 3?
how many times does 45 go into 323
what is a integer number