Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 54+ )
Otras preguntas
i hate this brainly thing so so so much
A scientist is working with two different concentrations of hydrochloric acid (HCI). One bottle is 80% HCI, and the other is 40% HCI. For their experiment they
A bag contains the following marbles: 8 black marbles, 12 blue marbles, 18 brown marbles, and 6 green marbles. What is the ratio of brown marbles to blue marble
DONT delete my question or else!!! AM i a awful person??
Any gîrls here interested in zööm
Convert the population of Texas to Scientific notation. There are 28,000,000 people living in Texas.
A barbar wants to set up a salon in a room measuring length of 3m by 3m .He has a simple wooden chair,3 large mirrors and one bulb . a) using the knowledge of s
what is the meaning of a hybrid seed
Any gîrls here free to talk
What is the largest known number called?